Teenused

SAT/TV süsteemid

Videovalve

Kontakt

ELLINK OÜ
Tallinn,
Eesti

Tel: +372 5106585
e-mail:

reg. nr.: 11359276
KMKR nr.: EE101130002

Swedbank: 221035343074
IBAN: EE 322200221035343074
SWIFT: HABAEE2X
 

Videovalve

IP Videovalve lahendused.
Tegeleme IP video- ja megapiksel videovalve süsteemidega. Kõik lahendused on täpselt kohandatud tellija soovidele.
IP kaamerad töötavad arvutivõrgus. IP kaameraid saab vaadata igast internetiühendusega arvutist.
Parima tehnilise lahenduse saamiseks palume konsulteerida meie projektijuhiga või saata vajalik lähteinfo hinnapäringuga e-mailile info@ellink.ee või küsige palun nõu telefoni teel +372 5106585.

KAAMERA VALIK
Kaameraid on põhiliselt kahe kujuga, kuppelkaamerad ja torukaamerad. Üldiselt on enamus kaameraid tänapäeval juba mõeldud välispaigalduse jaoks, st, et eraldi sisekaamerate mudeleid on vähe aga alati võib IP ehk välikindlusega kaamera paigaldada ka sisetingimustesse. Torukaamerad kinnitatakse kas seinale, või lakke komplektis oleva jalaga. Kuppelkaameraid on parem kinnitada nt maja katuseräästa alla.

SALVESTID
Tavalisemad salvestid jagunevad kahte seeriasse, 71xx Ja 76xx. 71 seeria salvestite maksimaalne salvestusresolutsioon on 2mp. St, kui sinna ühendada nt 4mp kaamera, siis salvestus on ikkagi 2mp. 76 seeria maksimaalne salvestus resolutsioon on 6mp. Salvesteid pakume erinevate kanalite arvuga. Tavatarbija vajadustele peaks piisama 4, 8 ja 16 kanaliga seadmetest kuid valikus on ka suuremad, kuni 256 kanaliga salvestid. Kanali number näitab maksimaalset sinna ühendatavate kaamerate arvu.

Lisaks jagunevad salvestid POE ja ilma POEta mudeliteks. POE tähendab, et selle olemasolul tuleb ühendada kaamera ja salvestivaheline võrgukaabel eraldi pessa salvesti tagaküljel. Nt kui on neli kaamerat ja nelja kanaliga POE salvesti, veetakse iga kaamera juurest kaabel salvestini ning iga kaamera kaabli jaoks on salvestil eraldi pesa. Läbi selle kaabli liigub siis nii signaal kui ka kaameratoide. Toimib see kõige paremini siis, kui kaamera ja salvesti vahelise kaabli pikkus ei ole rohkem kui ca 80m. Vastasel korral võib viletsama kvaliteediga kaabli puhul jääda signaal ja toide nõrgaks ning kaamera ei tööta korrektselt. Ilma POEta salvesti puhul on ühendamise võimalused erinevad.

Salvestil on üks LAN kaabli pesa, mis ühendatakse objekti sisevõrku. Kaamerad ühendatakse sellisel juhul sisevõrku kas läbi tavalise ruuteri-switchi (igale kaamerale vajalik oma toide) või läbi POE switchi. Lisaks soovitame salvesti valikul enda jaoks selgeks mõelda, kui palju kaameraid on plaanis paigaldada. Kui kohe läheb käiku nt neli kaamerat ning võimalik, et tulevikus tekib soov veel mõni lisada, siis tasub osta kohe varuga kaheksa kanaliga salvesti.